20.06.2021 – XII Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuję wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie odpustu parafialnego: paniom które zadbały o wystrój kościoła, pani Małgorzacie i panu Krzysztofowi za oprawę muzyczną, pani Małgorzacie Golec za przegotowanie posiłku dla gości, za dary do kuchni parafialnej. Bóg zapłać.
  2. Dziś odbędzie się przed kościołem zbiórka do puszki na dekorację kościoła.
  3. W środę obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom życzymy błogosławieństwa Bożego oraz wsparcia św. Józefa – opiekuna św. Rodziny.
  4. W czwartek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Ks. biskupowi Janowi Styrnie i wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  5. W piątek [25 czerwca] przypada wspomnienie bł. Doroty z Mątów – patronki diecezji elbląskiej.
  6. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  7. Dziś ostatnia transmisja Mszy Św. o godz. 11.00