28.06.2020 – XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś od godz. 7.00 adoracja NS i o godz. 7.45 zmiana tajemnic ŻR (w Łącznie o 9.15)
  2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek – bł. Marię Teresę Ledóchowską, w środę – św. Jana z Dukli, w sobotę – św. Benedykta z Nursji – patrona Europy.
  3. Zachęcamy do udziału w 11. Rowerowej Pielgrzymce z Elbląga na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 5-11 sierpnia br. Pielgrzymka ma w tym roku charakter sztafetowy. Więcej informacji na stronie internetowej diecezji.
  4. Dziś w Gościu Niedzielny ciekawe artykuły: o papieżu seniorze Benedykcie XVI i jego zmarłym bracie Georgu, o wojnie kulturowej tj. o obalaniu pomników w Ameryce Północnej w ostatnim czasie, a także o psach zaprzęgowych, które służyły człowiekowi znacznie wcześniej niż sądzili naukowcy. Zachęcamy do lektury!
  5. Do 12 lipca wszelkie sprawy proszę zgłaszać do ks. Łukasza

(tel. 726 873 049)