16.06.2024 – XI Niedziela zwykła

1. Dziś przeżywamy w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci bł. Michała Kozala. O godz. 13.00 zapraszamy na uroczystą sumę odpustową z udziałem kapłanów naszego dekanatu. Głównym Celebransem i kaznodzieją będzie ks. dr Stanisław Gorgol wieloletni misjonarz, który pracował w Ekwadorze, Rosji i Wenezueli.
    Po Mszy Św. zapraszamy na Festyn parafialny, który odbędzie na parkingu przykościelnym.
  2. W piątek o godz. 8.00 zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół naszej parafii na Mszę Św. na zakończenie roku.
  3. W następną niedzielę po Mszach Św. odbędzie się zbiórka na kwiaty do dekoracji kościoła.
  4. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w XXXII Elbląskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę z grupą Pogezania Morąg-Pasłęk, zapraszamy na spotkanie przed pielgrzymkowe, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 23 czerwca o godz. 20:30 w domu parafialnym przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Morągu.
  5. Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodzież męską szkół średnich i studentów na rekolekcje powołaniowe. Odbędą się one w dniach 22 – 26 czerwca br. Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej seminarium oraz diecezji elbląskiej (także na Facebooku). Zachęcamy do udziału. Trwa również rekrutacja do naszego seminarium duchownego w Elblągu.
  6. Nabożeństwa czerwcowe z litanią do NSPJ w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  7. W okresie wakacyjnym (już od 30.06.) nie będzie niedzielnej Mszy o godz. 13.00.