22.11.2020 – XXXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla, ale także dzień św. Cecylii patronki muzyków kościelnych. Pani Małgorzacie, Pani Ewie i Panu Organiście składamy podziękowania za ich pracę i życzymy Bożego błogosławieństwa.
  2. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czyli czas przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. Już dziś zachęcamy do podjęcia postanowień adwentowych, a także, na ile to będzie możliwe w warunkach epidemicznych, do udziału w Roratach.
  3. Decyzją Biskupa Elbląskiego w tym roku nie odbędą się parafialne rekolekcje adwentowe.
  4. Dziś przy drzwiach kościoła zbieramy ofiary do puszki na działalność Caritas diecezjalnej i naszej parafii. Bóg zapłać za okazane wsparcie!
  5. Wypominki w listopadzie odbywają się w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30 (w Łącznie w czwartek i piątek o godz. 16.00)
  6. Odpust za nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie modlitwy za zmarłych został rozszerzony na cały listopad.