21.04.2024 – IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do kapłaństwa i pracy apostolskiej w Kościele. W najbliższym czasie Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpocznie rekrutację kandydatów na studia. Na studentów i kandydatów do kapłaństwa czeka też elbląskie seminarium duchowne. Nie lękajcie się!
  2. Dziś po Mszy Św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. Również dziś odbędzie się zbiórka na kwiaty do dekoracji kościoła
  4. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona naszej diecezji. Solenizantom, a zwłaszcza ks. bp. Wojciechowi Skibickiemu, życzymy błogosławieństwa Bożego i wsparcia od św. Patrona.
  5. Zapraszamy też do Świętego Gaju – sanktuarium męczeńskiej śmierci św. Wojciecha, gdzie w najbliższą sobotę odbędą się diecezjalne uroczystości. Msza św. przy ołtarzu polowym o godz. 14.00.
  6. W najbliższą sobotę również w Łącznie odbędzie uroczystość odpustowa ku czci św. Wojciecha o godz. 15.00. Z tego powodu w najbliższą sobotę kancelaria będzie nieczynna.
  7. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy o godz. 11.00.
  8. W dniu 28.04. o godz. 9.00 w parafii Trójcy Św. odbędzie się Msza Św. w intencji zmarłych członków chóru męskiego.